ساخت اپلیکیشن اندروید

اندروید (android) سیستم عامل گوگل (نوشته شده بر پایه زبان برنامه نویسی جاوا) مخصوص تلفن همراه، تبلت و به تازگی تلویزیون، ساعت مچی و لوازم خانگی هوشمند است. اندروید به صورت متن باز و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌گیرد. این سیستم عامل بر پایه لینوکس استوار است.

MTeam بزرگترین شرکت طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید در ایران

شرکت MTeam با آگاهی از ارتقاء توانمندی گوشی های تلفن همراه در حوزه تولید و ساخت اپلیکیشن اندروید، به عنوان developer و در حوزه انتشار به عنوان publisher نرم افزارهای (اپلیکیشن) Android، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز نموده است. MTeam تا به امروز بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن اندروید و iOS را در کارنامه‌ی خود دارد. (برای مشاهده‌ی اپلیکیشن‌های ما به قسمت محصولات MTeam مراجعه کنید.)

مزایای اپلیکیشن اندروید

امروزه اندروید و iOS دو قطب بازار سیستم عامل های تلفن همراه هستند. کاربران گوشی های اندروید بیش از ۵۰% کاربران گوشی های موبایل را تشکیل می‌دهند. با توجه به استفاده روزافزون از موبایل و تبلت و نفوذ گسترده‌ی این ابزارها در کلیه فعالیت های روزمره افراد، اپلیکیشن ها بیشتر از همیشه مورد توجه و اقبال قرار گرفته اند. فروشگاه ها، بانک ها، پزشکان، کسب و کارهای بزرگ و حتی کسب و کارهای محلی برای جذب مشتری، آموزش، اطلاع رسانی، تسهیل ارتباط، فروش و … ساخت اپلیکیشن اندروید را دیر یا زود در دستور کارشان قرار می‌دهند تا بتوانند شانه به شانه رقبا در بازار امروز حرکت کنند.

سفارش اپلیکیشن اندروید

شرکت MTeam، شرکت ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS آماده‌ی پذیرش سفارشات و ایده های شما در زمینه تولید نرم افزار موبایل است. برای سفارش اپلیکیشن اندروید می‌توانید مستقیما اطلاعات خود را در قسمت سفارش اپلیکیشن وارد کنید. مشاوران ما در همان روز با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می‌توانید با شماره تلفن ۴۱۸۹۵۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

 

ساخت اپلیکیشن اندروید
ساخت اپلیکیشن اندروید

یک دیدگاه در “ساخت اپلیکیشن اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *