توییتر بالاخره محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

توییتر بالاخره محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

اوایل سال جاری بود که شایعاتی در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه توییتر قصد دارد تعداد کاراکترهای مجاز در هر توییت را از ۱۴۰ به ۱۰هزار افزایش دهد که البته در حدِ همان شایعه باقی ماند و گذشت.

 

امروز این شبکه‌ی اجتماعی رسما اعلام کرد بخش‌های اصلی یک پیام دیگر جزو ۱۴۰ کاراکتر تعریف شده‌ی یک توییت به شمار نمی‌آید و این یعنی اینکه خواه ناخواه تعداد کاراکترهای یک توییت کمی از ۱۴۰ کاراکتر در هر پیام فراتر می‌رود.

بنا به گفته‌ی توییتر هنگامی که به یک توییت پاسخ می‌دهید نام‌ مخاطب (@names) و الصاقاتی همچون عکس، GIF، ویدیو، نظرات یا نقل‌قول‌ها نیز دیگر بعنوان کاراکترهای تعریف شده‌ی یک توییت مورد شمارش قرار نمی‌گیرند.

با اعمال این تغییرات توییتر به کاربران اجازه می‌دهد خودشان را بازتوییت یا نقل‌قول کنند. از این پس هر توییتی که با نام کاربری شروع شود برای تمام فالوورها ارسال می‌شود، یعنی دیگر لزومی به استفاده از “@” نیست و اگر دوست دارید پاسخی بدهید که همه‌ی فالوورهایتان آنرا ببینند کافیست آنرا بازتوییت کنید. البته توییتر گفته است اعمالِ این تغییرات چند ماهی طول می‌کشد پس باید کمی صبر پیشه کنید.

3 دیدگاه در “توییتر بالاخره محدودیت ۱۴۰ کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

  1. بنا به گفته‌ی توییتر هنگامی که به یک توییت پاسخ می‌دهید نام‌ مخاطب (@names) و الصاقاتی همچون عکس، GIF، ویدیو، نظرات یا نقل‌قول‌ها نیز دیگر بعنوان کاراکترهای تعریف شده‌ی یک توییت مورد شمارش قرار نمی‌گیرند.
    خیلی بهتر شده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *