استارت آپ ها

MTeam  با توجه به الگو های توسعه کسب و کار نوین بین المللی اقدام به جذب و سرمایه گذاری مشترک بر حدود ۵۰ ایده از میان ۷۴۸ ایده ارسال شده به موسسه از طریق مختلف شامل کنفرانس های کسب و کار Start up Weekend ها، مشتریان صاحب ایده و کسب و کار، شرکت های سرمایه گذاری ریسک پذیر (VC)، دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور، موسسات بین المللی توسعه، بانکهای داخل و خارج از کشور و دانشجویان داخل و خارج از کشور نموده است. و هم اکنون این ایده ها در مراحل مختلف منتورینگ- پیاده سازی های اولیه- تجاری سازی- بازار یابی- جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی- توسعه و تحقیق و…. قرار دارند.

MTeam همچنان آماده پذیرش ایده های نوین و سرمایه گذاری های مشترک بر روی آن ها در صورت تایید ایده در بخش توسعه و تحقیق موسسه را دارد. البته فروش و مشارکت بر روی ایده ها در دست توسعه و تحقیق این شرکت نیز می تواند امکان مناسبی را جهت سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی فراهم آورد.

از جمله خدمات دیگر این موسسه برگزاری کنفرانس های کسب و کار بین المللی و Start up Weekend ها با مشارکت شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی می باشد که باتوجه به تجربیات مرتبط در این زمینه می تواند فضا­ ­های احیاء

ایده های جوانان داخل کشور و تبدیل آن ها را به کسب و کار های درآمد زا و اشتغال آفرین را فراهم آورد.

دیاگرام پذیرش ایده در MTeam

فرم ثبت اولیه ایده

CAPTCHA
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *