استارت آپ ها

 

استارت آپ های شرکت طراحی نرم افزار موبایل MTeam

 

شرکت طراحی نرم افزار موبایل MTeam  با توجه به الگو های توسعه کسب و کار نوین بین المللی اقدام به جذب و سرمایه گذاری مشترک بر حدود ۵۰ ایده از میان ۷۴۸ ایده ارسال شده به موسسه از طریق مختلف شامل کنفرانس های کسب و کار Start up Weekend ها، مشتریان صاحب ایده و کسب و کار، شرکت های سرمایه گذاری ریسک پذیر (VC)، دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور، موسسات بین المللی توسعه، بانکهای داخل و خارج از کشور و دانشجویان داخل و خارج از کشور نموده است. هم اکنون این ایده ها در مراحل مختلف منتورینگ – پیاده سازی های اولیه – تجاری سازی – بازاریابی – جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی – توسعه و تحقیق و…. قرار دارند.

 

پذیرش ایده در شرکت طراحی نرم افزار موبایل MTeam

 

MTeam همچنان آماده پذیرش ایده های نوین و سرمایه گذاری های مشترک بر روی آن ها در صورت تایید ایده در بخش توسعه و تحقیق موسسه را دارد. البته فروش و مشارکت بر روی ایده ها در دست توسعه و تحقیق این شرکت نیز می تواند امکان مناسبی را جهت سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی فراهم آورد.

از جمله خدمات دیگر این موسسه برگزاری کنفرانس های کسب و کار بین المللی و Start up Weekend ها با مشارکت شرکت ها و موسسات داخلی و خارجی می باشد که باتوجه به تجربیات مرتبط در این زمینه می تواند فضا­ی احیاء ایده های جوانان داخل کشور و تبدیل آن ها را به کسب و کار های درآمد زا و اشتغال آفرین را فراهم آورد.

دیاگرام پذیرش ایده در MTeam

 

فرم ثبت ایده

 

برای ثبت ایده های خود کافی ست فرم زیر را پر کنید و دکمه ارسال را بزنید. در صورت تایید ایده شما همکاران ما در شرکت MTeam با شما تماس خواهند گرفت.

 

فرم ثبت اولیه ایده

CAPTCHA
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *